CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Batman Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Batman Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Batman Çatal Bıçak Kılıfı | Batman Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Batman Çatal Kaşık Kılıfı | Batman Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Batman Çatal & Bıçak Kılıfı | Batman Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan batman çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Batman baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan batman çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel batman baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Batman kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Batman çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman çatal bıçak kılıfı, batman çatal bıçak kılıfı fiyatları, batman kağıt çatal bıçak kılıfı, batman çatal kaşık kılıfı, batman baskılı çatal bıçak kılıfı, batman baskılı çatal kaşık ambalajı, batman çatal kaşıt poşeti, batman ambalaj kağıdı, batman baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, batman çatal-bıçak kılıfları, batman çatal bıçak kılıfı baskılı, batman ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner