Batman Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Batman | Batman Mini Diş Seti | Batman Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Batman | Traş Seti | Batman Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Batman otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri batman ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  batman otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Batman otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Batman otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti batman  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları batman ve batman  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman traş seti, traş seti fiyatları batman , batman buklet traş seti, otel traş setleri batman , kutulu traş setleri, batman otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri batman , kutulu buklet traş seti batman .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner