CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Batman Baskılı Pasta Kutusu

Batman Baskılı Pasta Kutuları | Batman Pasta Kutusu | Batman Pasta Kutusu Fiyatları | Batman Baskısız Pasta Kutusu | Batman Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Batman Pasta Kutusu Baskılı | Batman Pasta Kutusu Siparişi | Batman Baskılı Kutu | Batman Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Batman pasta kutusu, batman baklava kutusu, batman pizza kutusu, batman lahmacun kutusu, batman pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Batman baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Batman baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Batman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı batman pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Batman baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Batman Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Batman baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için batman pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel batman pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman baskılı pasta kutusu, batman baskılı pasta kutusu fiyatları, batman pasta kutuları, batman pasta kutusu fiyatları, batman pasta kutusu imalatı, batman baskılı pasta kutusu ve fiyatı, batman ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner