Batman Polietilen Opak Etiket

Batman Polietilen Opak Etiket | Batman Opak Pe Polietilen Etiket | Batman Opak Polietilen Etiket | Batman Opak Etiket | Batman Opak Etiket Fiyatları | Batman Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Batman Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Batman opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Batman opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta batman opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir batman  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Batman opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Batman polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız batman barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Batman polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve batman opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman polietilen etiket, batman polietilen opak etiket, batman opak etiket fiyatları, batman opak etiket, batman opak polietilen (pe) etiket, batman sembol etiket, batman polietilen pe etiket, batman opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner