CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Batman Baskılı Pide Kutusu

Batman Baskılı Pide Kutusu | Batman Pide Kutusu Fiyatları |Batman Pide Kutusu  |Batman Pide Kutusu Ölçüleri | Batman Pide Kutusu İmalatı | Batman Hazır Pide Kutusu | Batman Pide Ve Lahmacun Kutusu | Batman Pide Kutuları | Batman Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, batman baklava kutusu, pizza kutusu,batman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Batman baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Batman baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Batman baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Batman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Batman pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı batman pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Batman baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Batman pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Batman baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için batman pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel batman pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman baskılı pide kutusu, batman pide kutusu fiyatları, batman pide kutusu imalatı, batman pide kutusu Ankara, batman baskılı pide kutusu fiyatları, batman baskılı ambalajlar, batman pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner