Batman Chromolux Etiket

Batman Chromolux Etiket | Batman Chromolux Etiket Nedir | Batman Chromolux Etiket Fiyatları | Batman Chromolux Etiket Baskı | Batman Kromolüks Etiket | Batman Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Batman Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Batman chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Batman chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan batman chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan batman kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı batman chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Batman chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Batman chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve batman  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Batman choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Batman choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel batman etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman etiket, batman etiket fiyatları, batman barkod etiket fiyatları, batman baskılı etiket fiyatları, batman barkod, batman rulo etiket fiyatları, batman barkod fiyatları, batman rulo etiket, batman yapışkanlı etiket, batman barkod sistemi, batman barkod okuyucu, batman barkod okuyucu fiyatları, batman koli etiketi, batman tekstil etiketi, batman saten etiket, batman metal etiket, batman mat pp etiket, batman mat pe etiket, batman etiket baskı, batman mat polietilen etiket, batman lazer etiket, batman boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner