Batman Eko Termal Etiket

Batman Eko Termal Etiket | Batman Eko Termal Etiket Fiyatları | Batman Eko Termal Kağıt | Batman Termal Etiketler | Batman Eco Termal Etiket Nedir | Batman Top Termal Etiket | Batman Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Batman eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Batman eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için batman etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu batman etiket en batman ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Batman eko termal etiket fiyatları ve batman eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan batman eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Batman eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Batman termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Batman ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Batman etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman termal etiket, batman etiket Ankara, batman boş etiketbatman eco etiket, batman etiket fiyatları, batman eko termal etiket, batman etiket, batman eco termal etiket fiyatları, batman sıra numarası etiketi, batman ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner