CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Batman Baskılı Pizza Kutusu

Batman Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Batman Pizza Kutuları | Batman Pizza Kutusu Fiyatları | Batman Pizza Kutusu Ankara | Batman Pizza Kutusu İmalat | Batman Pizza Kutusu Ölçüleri | Batman Pizza Kutusu Fiyatları | Batman Baskısız Pizza Kutusu | Batman Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, batman baklava kutusu, batman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Batman baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Batman baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Batman baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Batman baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Batman baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Batman pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Batman pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Batman askılı pizza kutusu fiyatları ile batman pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Batman baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla batman baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman baskılı pizza kutusu, batman pizza kutuları, batman basklı kutular, batman baskılı pizza kutusu fiyatları, batman pizza kutusu fiyatları, batman pizza kutusu imalatı, batman pizza kutusu, batman baskılı pizza kutusu satışı, batman baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner