Batman Silvermat Etiket

Batman Silvermat Etiket | Batman Silvermat Etiket Fiyatları | Batman Silvermat Etiket Özellikleri | Batman Silvermat Etiket Yazıcı | Batman Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Batman Silver Mat Etiket | Batman Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Batman silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir batman etiket türüdür. Genellikle kitap ve batman barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Batman silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun batman etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan batman silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Batman silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Batman silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Batman silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Batman silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Batman silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Batman etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Batman silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Batman silvermat etiket, batman termal etiket, batman silver mat etiketler, batman mat etiketler, batman silver mat etiket fiyatları, batman etiket fiyatları, batman şeffaf etiket fiyatları, batman silver mat barkod etiketi, batman barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner